Mini

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mini One ) czujnik elekrtyczny lub wtyczka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MINI Forum Strona Główna -> ( Mini One ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jak250

Czytelnik



Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódź
Posiadane auto: minimone 1,6 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Lis 2020, 18:44
Temat postu:

czujnik elekrtyczny lub wtyczka


Witam, proszę o pomoc, po rozebraniu przedniego pasa i belki- Mini one 1,6 R50 R53 wisi wtyczka na czerwonym kablu. Proszę was o odpowiedź, gdzie powinna być wpięta i za co odpowiada. na focie przedstawiam co to za wtyczka lub czujnik na pierwszym po lewej stronie najdłuższym kablu zaznaczona na czerwono.
https://ibb.co/zsn6y2d
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MINI Forum Strona Główna -> ( Mini One ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mini One »

Opinie o samochodach Mini One - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mini One ) Porady, problemy techniczne


MiniCountryman

42 900

2014r.

159 000 km

małopolskie

MiniOne

52 764

2020r.

85 000 km

mazowieckie

MiniCountryman

29 900

2011r.

131 514 km

mazowieckie

MiniClubman

23 700

2008r.

188 000 km

mazowieckie

MiniCountryman

33 900

2012r.

160 718 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System